Burcu Binici DNA testi yaptırdı: Çıkan sonuç şaşırttı


Burcu Binici ile Tankurt Manas, 1 Eylül 2022 tarihinde Beşiktaş Evlendirme Dairesi’nde hayatlarını birleştirmişti. Kısa süre sonra boşanma iddialarıyla magazin gündemine gelen çift, mart ayında anlaşmalı olarak tek celsede yollarını ayırmıştı.

‘İHANET’ İDDİASINA CEVAP
Tankurt Manas ve Burcu Binici’nin avukatları, ikilinin resmi olarak boşandıklarını duyurmuştu. Avukatlar tarafından yapılan ortak açıklama ile Manas’ın, ünlü oyuncuyu aldattığı iddiasına da açıklık getirilmişti.

‘GERÇEĞİ YANSITMAMAKTADIR’
“Burcu Binici ve Tankut Tan’ın (Tankurt Manas) evlilik birliği ile ilgili olarak bugüne kadar basına yansımış hiçbir haber gerçeği yansıtmamaktadır. Taraflar evlilik birliklerini sürdürebilecek uygun bir ortam oluşturamadıklarından karşılıklı anlaşarak boşanma kararı almışlardır. Bu kararda herhangi bir üçüncü kişinin veya basına yansıyan gerçek dışı iddiaların etkisi bulunmamaktadır.”

“22/03/2022 tarihinde de taraflar karşılıklı anlaşma talepleri doğrultusunda boşanmışlardır. Kamuoyunda bugüne kadar çıkan, tarafları hem maddi hem de manevi olarak zarara uğratan haberlerin gerçeği yansıtmadığını, tarafların evlilik birliklerini ortak kararları ile anlaşarak sona erdirdiklerini ve bundan sonraki süreçte de bu konu hakkında başka açıklama yapılmayacağını kamuoyunun bilgisine sunarız.”

Son dönemde özel hayatı ve rol aldığı yapımlardaki başarısı ile gündemden düşmeyen Burcu Binici, şimdi de DNA testi yaptırdığını açıkladı.

‘GÜRCÜ VE LAZ ÇIKTIM’
2. Sayfa’nın haberine göre Binici, ‘DNA testi yaptırdım. Gürcü ve Laz çıktım. Kökenlerim Kafkas’tan geliyormuş. DNA testini yaptırdığımda kökenlerimin nereden geldiğini öğrendim ve şaşırdım.’ ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x